piątek, 6 września 2013

Konkurs powakacyjny - książki na jesień

Wakacje to już nie moja bajka, ale lato jak najbardziej. Smutno jak lato się kończy, znowu trzeba sobie tłumaczyć, że jesień też jest piękna (choćby tylko na obrazku). Ale jest też coś co mnie cieszy, bo co się robi jesienią? W długie ciemne i zimne wieczory? Czyta się książki!! Przynajmniej ja tak robię i dlatego chcę wam kilka książek sprezentować.

Do wygrania są 2 książki i jeden zestaw 3 książek - mam nadzieję, że dobrze wybrałam Wam lektury na jesień. Jest różnorodnie, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

A oto co dla Was znalazłam:
"Krótki i niezwykły żywot Oscara Wao" - Junot Diaz


"Mefisto" - John Banville


"Bo wiesz.."; "Kobieta Niespodzianka" i "W kajdankach namiętności" Piotr Kołodziejczak (ten zestaw był przeze mnie przeczytany, ale książki wyglądają jak nowe, pozostałe nagrody są nowiutkie)
Co trzeba zrobić?

Polecić mi książkę na jesienny wieczór i uzasadnić swój wybór. Wygrają te osoby, którym uda się mnie namówić do przeczytania właśnie tego co proponują. Oczywiście liczy się kreatywność, pomysłowość, a wybór zwycięzców będzie całkowicie subiektywny. 

Będzie mi również bardzo miło jeśli zdecydujecie się polubić mój profil na facebooku, czy dodać mnie do obserwowanych, ale nie jest to warunek konieczny.

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres listkowelistowie@gmail.com, a oprócz polecenia i uzasadnienia napiszcie również jaką książkę chcecie wygrać!

Na wasze odpowiedzi czekam do 17 września, a najpóźniej 19 podam na blogu informację o zwycięzcach. 

Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia!

4 komentarze:

  1. U, trzeba mieć dar przekonywania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, tak, fizja wieczorów z książką na kolanach chroni mnie przed jesienno - zimową depresją :)

    OdpowiedzUsuń
  3. trafiłam tutaj po tropach wydawnictwa Miniatura, które podjęło się wydania mojej poezji. Jest to dosyć późny debiut więc niecierpliwie czekam na efekt pracy wydawcy. Tomik będzie nosił tytuł "Egocentrycznie". Ciekawy blog i świetna oprawa graficzna. Dzisiaj 17.09 zdążyłam w ostatnim momencie by wziąć udział w konkursie. Pozdrawiam serdecznie Panią recenzentkę

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do dyskusji ;)